Produkty

Připojte se k nám


O nás...

Od roku 2009 se zabýváme dovozem zboží různého druhu ze zemí EU i mimo EU.

Tento e-shop nabízí zejména drogistické výrobky, některé potraviny, nápoje sportovní potřeby a další produkty, které jsme schopni nabídnout za velmi zajímavé ceny.

Snažíme se nabízet ceny podstatně nižší než obchodní řetězce, čehož dosahujeme díky nízkým maržím a dobrým kontaktům s dodavateli v celé Evropské unii, jakožto i se samotnými výrobci rychloobrátkového zboží. 

Kromě e-shopu provozujeme rovněž maloobchodní prodejny, jejichž seznam můžete nalézt v sekci naše prodejny

Nejsme velká firma, o to více se snažíme o zákazníky co nejlépe pečovat. Vždy se snažíme udělat maximum pro Vaši spokojenost.

Na písemné dotazy odpovídáme v co nejkratší možné době. Pokud se nám nedovoláte, ozveme se my Vám, hned jak to bude možné. Nejsme neomylní a víme to. Vždy však s Vámi budeme jednat na rovinu a pokud uděláme chybu, přiznáme to.

Zboží odesíláme denně. Pokud je to možné, tak ještě v den zakoupení, abyste měli zásilku co nejdříve doma.

Pokud bydlíte v Poděbradech, nebo blízkém okolí, můžete využít bezplatného doručení do druhého dne.

Nejdůležitější pasáže z Obchodních podmínek jsou vypíchnuty v sekcích Nejčastější dotazy, Jak nakupovat a Reklamace a vrácení zbožíV našich obchodních podmínkách, ani jinde nenajdete žádné poznámky pod čarou a vychytralé právnické kličky.

Kdykoliv se na nás můžete obrátit s dotazem prostřednictvím kontaktního formuláře, e-mailem, anebo telefonicky. Pokud se nedovoláte, zavoláme Vám zpět, hned jak to bude možné. K dotazům můžete využít i Facebook.

            Naše práce nás baví a snažíme se, abyste z toho, co děláme, měli radost i Vy. Pokud jste nebyli spokojeni, dejte nám to vědět, uděláme maximum pro nápravu a Vaši spokojenost. Pokud jste byli spokojeni, řekněte to svým známým, třeba na facebooku.

           

Provozovatel e-shopu:

Levnejkram.cz

Petra Odlová

Budovcova 1152/72

Poděbrady

290 01

 

IČ: 88792986

 

ŽL vydán dle § 71 odst. 2  živnostenského zákona Městským úřadem v Poděbradech - odbor živnostenský, č.j. 0020786/ŽÚ/2012/VEx

 

 


HledatOnline podpora

Tel.: +420 773 92 33 00
Skype: LevnejKram Skype status

Email:
info@levnejkram.cz
levnejkram@gmail.com

Kontaktní formulář


Dámské kabelky COSSI
Značkové dámské kabelky a luxusní dámské šátky