Produkty

Připojte se k nám


Přečtěte si nejčastější dotazy kupujících:

 

Mohu nakoupit bez registrace?

Samozřejmě ANO. Nevyžadujeme bezpodmínečně registraci v e-shopu k tomu, abyste u nás mohli nakoupit. Pokud se však zaregistrujete, přináší Vám to výhodu sledování stavu Vaší objednávky, a hlavně rychlejší a snažší reklamaci a vrácení zboží. Zaregistrovaným zákazníkům jsou také poskytovány občasné slevy a informace o novinkách a cenách.

 

Nevím si rady s nákupem, co dělat?

Postup jak nakoupit naleznete v sekci Jak nakupovat. Pokud byste si ani tak nevěděli rady, napište nám e-mail, nebo zavolejte na 773 92 33 00. Můžete se na nás obrátit také prostřednictvím Kontaktního formuláře.


Je možné zboží vyzvednout osobně?

Uskutečníte-li objednávku, zvolte jako způsob doručení "Osobní odběr v Poděbradech - Palackého ulice", nebo "Osobní odběr Poděbrady Žižkov". Poté vyčkejte na e-mail, nebo SMS potvrzení o tom, že Vaše objednávka je připravena.     Potom, co obdržíte výzvu k odběru, si můžete Vaši objednávku vyzvednout na zvolené prodejně. Vaše objednávka bude uložena na prodejně do konce  pracovní doby dne následujícího po dni, kdy byla objednávka uskutečněna.

Bydlíte-li v Poděbradech, anebo velmi blízkém okolí (do 6km) od Poděbrad, můžete využít bezplatného doručení k Vám domů. Zboží Vám doručíme zdarma nejpozději následující pracovní den po uskutečnění objednávky. Pro určení vzdálenosti od Poděbrad a zjištění, zda se na Vaši adresu vztahuje služba Bezplatné doručení v Poděbradech přejděte na adresu www.mapy.cz, vpravo klikněte na "Plánování a měření trasy" do pole "Start" zadejte Poděbrady a do pole "Cíl" zadejte název obce, do které chcete objednávku doručit. NEZADÁVEJTE PŘESNOU ADRESU I S ULICÍ, POUZE NÁZEV OBCE!!! Rozhodující je údaj o vzdálenosti mezi obcemi podle www.mapy.cz.

Na bezplatné doručení není právní nárok, vyhrazujeme si právo tuto službu kdykoliv zrušit, anebo bezplatné doručení odmítnout. V případě sporu o vzdálenost a sporu o to, zda se na určitou obec vztahuje služba "Bezplatné doručení" rozhoduje provozovatel e-shopu a o výsledku vyrozumí kupujícího.


Na které obce se vztahuje "Bezplatné doručení"

Jak přesně zjistit, zda se na Vás tato služba vztahuje, se dočtete v odpovědi na následující otázku, anebo v záložce "Bezplatné doručení v Poděbradech. Níže vyjmenováváme některé obce, na které se tato služba určitě vztahuje. Nejde však o úplný výčet.

Poděbrady, Velké Zboží, Pátek, Křečkov, Odřepsy, Choťánky, Vrbová Lhota, Písková Lhota, Libice nad Cidlinou, Kouty, Chvalovice, Odřepsy...


Co je to služba "Bezplatné doručení" a komu je určena

Služby „Bezplatné doručení v Poděbradech“ mohou využít obyvatelé Poděbrad a nejbližších obcí v okruhu do 5,5km, kteří nakoupili v e-shopu nejméně za 300,- Kč.

 

Chcete-li zjistit, zda se na Vaši obec vztahuje služba "Bezplatné doručení v Poděbradech", postupujte následovně:

1. navštivte stránku www.mapy.cz

2. vpravo klikněte na "Plánování a měření trasy"

3. do pole "Start", zadejte Poděbrady a do pole "Cíl" zadejte název obce kam chcete zásilku doručit - NEZADÁVEJTE PŘESNOU ADRESU I S ULICÍ, POUZE NÁZEV OBCE!!! Rozhodující je údaj o vzdálenosti mezi obcemi podle www.mapy.cz

4. klikněte na "Najít trasu"

Nyní vidíte délku trasy. Je li délka trasy maximálně 5,5km - vztahuje se na Vás služba „Bezplatné doručení v Poděbradech“  a můžete ji zvolit jako způsob přepravy.

Vždy uvádějte do objednávky své telefonní číslo, abychom se domluvili na čase doručení.Co je služba „Expresní doručení v okolí Poděbrad“ a komu je určena?

Služby "Expresní doručení v okolí Poděbrad" mohou využít obyvatelé z obcí v okolí Poděbrad vzdálených 5,5 – 9km. 

Chcete-li zjistit, zda se na Vaši obec vztahuje služba Expresní doručení v okolí Poděbrad", postupujte následovně:

1. navštivte stránku www.mapy.cz

2. vpravo klikněte na "Plánování a měření trasy"

3. do pole "Start", zadejte Poděbrady a do pole "Cíl" zadejte název obce kam chcete zásilku doručit - NEZADÁVEJTE PŘESNOU ADRESU I S ULICÍ, POUZE NÁZEV OBCE!!! Rozhodující je údaj o vzdálenosti mezi obcemi podle www.mapy.cz

4. klikněte na "Najít trasu"

Nyní vidíte délku trasy.  Je-li vzdálenost vyšší než 5,5 km a není-li vyšší než 9,0km - můžete využít službu "Expresní doručení v okolí Poděbrad" – Váš nákup Vám doručíme až domů za jednorázový poplatek 50,- Kč za celý nákup v čase, který si telefonicky dohodneme.

Vždy uvádějte do objednávky své telefonní číslo, abychom se domluvili na čase doručení.

Je li délka trasy podle www.mapy.cz do 5,5km - vztahuje se na Vás služba „Bezplatné doručení v Poděbradech“V takovém případě Vám po telefonické dohodě přivezem Váš nákup až domů.

Je-li vzdálenost vyšší než 9km, služba „Bezplatné doručení v Poděbradech“ ani služba "Expresní doručení v okolí Poděbrad" se na Vás nevztahuje a můžete využít klasickou poštovní zásilku.


Jaký způsob dopravy si mohu zvolit?

 

Kompletní podmínky dopravy naleznete v sekci "Doprava a platba"

Po vyplnění údajů v nákupním košíku si můžete zvolit z následujícíh možností:

 

 

Hmotnost

PPL Kurýr

Česká pošta

Cenný balík

Česká pošta

Balík na poštu

Česká pošta

Balík do ruky

1 – 3 kg

85,-

89,-

99,-

110,-

3 – 5 kg

85,-

89,-

110,-

114,-

5 – 10 kg

99,-

105,-

121,-

133,-

10 – 15 kg

99,-

159,-

160,-

165,-

15 – 20 kg

120,-

159,-

160,-

165,-

20 – 25 kg

120,-

nelze

180,-

189,-

25 – 30 kg

120,-

nelze

180,-

189,-

30 – 40 kg

150,-

nelze

nelze

nelze

40 – 50 kg

270,-

nelze

nelze

nelze

50 – 60 kg

280,-

nelze

nelze

nelze

60 kg a více

individuálně

nelze

nelze

nelze

Trampolína

500,-

nelze

nelze

nelze

 

Za zaslání na dobírku je příplatek u České pošty 40,- Kč
Za zaslání na dobírku je příplatek u kurýra PPL   25,- Kč
 

Ceny poštovného průběžně aktualizujeme podle podmínek dopravců. 

O odeslání zásilky budete informováni e-mailem a svoji zásilku můžete sledovat na internetu.

 


HledatOnline podpora

Tel.: +420 773 92 33 00
Skype: LevnejKram Skype status

Email:
info@levnejkram.cz
levnejkram@gmail.com

Kontaktní formulář


Dámské kabelky COSSI
Značkové dámské kabelky a luxusní dámské šátky