Produkty

Připojte se k nám


Reklamace a vrácení zboží

 

Postup reklamace a vrácení zboží

Vyřizování každé reklamace je pro zákazníka poměrně nepříjemná záležitost, a proto se snažíme celý proces reklamace maximálně zkrátit a vše řešit co možná nejrychleji a ke spokojenosti zákazníka. Vzhledem k minimálnímu počtu reklamací, se při vyřizování reklamací snažíme našim zákazníkům vycházet maximálně vstříc. 

Ani tady Vás nebudeme trápit čtením nekonečných odstavců reklamačního řádu, takže:

 

Reklamace vadného zboží:

Objevila se na zboží vada? Pokud nemůžete reklamaci vyřídit osobně na některé z našich prodejen, dejte nám o tom vědět e-mailem, nebo telefonicky. Poté si stáhněte jednoduchý reklamační formulář, vyplňte ho a společně se zbožím zašlete na adresu:

 

Levnejkram.cz prodejna

Petra Odlová

Budovcova 1326

 290 01 Poděbrady.

 

Potřebujete-li poradit s vyplněním formuláře, napište nám na náš

e-mail: info@levnejkram.cz, anebo zatelefonujte na +420 773 92 33 00.

 

Poškození zboží např. rozříznutím, politím barvou apod. není vadou, ale poškozením, a takové věci nelze reklamovat.

 

NIKDY NEZASÍLEJTE ZBOŽÍ NA DOBÍRKU – TAKOVÉ ZÁSILKY NEPŘEBEREME A VRÁTÍ SE VÁM ZPĚT!!!

 

Reklamační formulář stahujte kliknutím ZDE

 

Vrácení nepoužitého zboží v zákonné lhůtě: 

Možnost vrácení nepoužitého zboží ve 14denní lhůtě se týká pouze zboží zakoupeného přes e-shop a nevztahuje se na zboží zakoupené v kamenné prodejně.


Nelze vrátit použité zboží.

 

Chcete nepoužité zboží vrátit ve lhůtě 14 dnů? Napište nám e-mail, nebo zatelefonujte, že chcete zboží vrátit. Potom si stáhněte reklamační formulář, vytiskněte, vyplňte jej a společně se zbožím zašlete na naši adresu. Pokud vracíte nepoužité zboží, je nutné, aby bylo skutečně nepoužité a ve stavu v jakém Vám bylo doručeno, včetně všech visaček, návodu a obalu.

Potřebujete-li poradit s vyplněním formuláře, napište nám na náš e-mail info@levnejkram.cz,  anebo zatelefonujte na +420 773 92 33 00.

 

NIKDY NEZASÍLEJTE ZBOŽÍ NA DOBÍRKU – TAKOVÉ ZÁSILKY NEPŘEBEREME A VRÁTÍ SE VÁM ZPĚT!!!

 

Pro zobrazení reklamačního formuláře musíte mít ve svém počítači nainstalován Adobe Reader, který si můžete bezpečně stáhnout ZDE

 

Kompletní reklamační řád:

Každá reklamace bude odborně posouzena a bude stanoven další postup při vyřizování reklamace. Oprávněnost nebo neoprávněnost reklamace vždy posuzuje výrobce, dovozce zboží nebo oprávněná osoba (např. zbožíznalec), který vydá své písemné stanovisko k reklamaci. V případě, že bude reklamace shledána jako oprávněná, bude kupujícímu zaslán opravený výrobek, nový kus nebo vrácena kupní cena. Bude tak učiněno bezprostředně po posouzení reklamace. V případě oprávněné reklamace má kupující nárok na úhradu vzniklých nákladů spojených s reklamací (poštovného) v přiměřené výši. 

Finanční obnos zašleme převodem na bankovní účet, a to nejpozději do 7 pracovních dnů od vyřízení reklamace. Číslo účtu uvádějte kompletní, včetně pomlček. Peníze nevracíme složenkou!

O výsledku reklamace Vás budeme vždy informovat bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 7 dní od přijetí zboží - telefonicky, e-mailem.

 

Odpovědnost za vady zboží, záruka:

 

Minimální záruční lhůta:

Zákonem stanovená minimální zákonná lhůta u zboží nepodléhajícího rychlé zkáze je 24 měsíců, u potravinářského zboží 8 dní, u prodeje krmiv 3 týdny, pokud zákon nestanoví jinak. V případě, že je na produkt poskytována delší záruční lhůta, její délka je vyznačena na faktuře, případně v záručním a dodacím listu.

Na potravinách a drogerii je vyznačen datum spotřeby, anebo datum minimální trvanlivosti.

 

Podmínky záruky

Kupující je povinen prohlédnout zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno poškození, neprodleně informuje prodejce, který je povinen poskytnout přiměřenou slevu, nebo dodat jiný bezvadný výrobek. Pozdější reklamace mechanického poškození výrobku již není možné uznat.

 

Reklamace zboží

Reklamace zboží se řídí příslušnými ustanoveními občanského zákoníku a zákonem na ochranu spotřebitele. V případě zjištění neodstranitelné vady zboží bude toto zboží vyměněno za stejný kus, případně vrácena již zaplacená celá cena zboží zpět.

 

Závěrečné ustanovení

Pokud by kterékoliv ustanovení z těchto podmínek nekorespondovalo s platnými zákony České republiky, platí vždy nadřazeně zákonné ustanovení.


HledatOnline podpora

Tel.: +420 773 92 33 00
Skype: LevnejKram Skype status

Email:
info@levnejkram.cz
levnejkram@gmail.com

Kontaktní formulář


Dámské kabelky COSSI
Značkové dámské kabelky a luxusní dámské šátky